Довга сукня з вишивкою "Лазуровий Зорепад"


Вартість: 11 600,00 грн

Артикул: vysh47P


Цей товар доступний до замовлення по передоплаті.

Яскрава й неймовірно зваблива сукня "Лазуровій Зорепад" стане справжньою "зіркою" Вашого образу. Контрастний колорит і автентична українська вишивка відповідають актуальним модним  тенденціям.

Зореподібні мотиви вишитого орнаменту не позбавлені архаїчного символізму. Зірки уособлюють уявлення народу про структуру Всесвіту, його впорядкованість й гармонію. Також, зірки - це знак  небесного вогню, знак розуму.

Довжина - 130 см. На планці - застібки-кнопки. З боків сукні клини, прикрашені вишивкою. Горловина і рукава виконані в традиційних українських техніках - "збиранка" та "пухлики". На рукавах -  застібки-гудзики. Вишивка хрестиком зроблена на промислових японських вишивальних машинах якісними нитками, що не линяють. Виріб зшитий вручну нашими майстринями.

Склад: 100 % високоякісний натуральний льон.

Рекомендований догляд за виробом: хімчистка.

Зроблено в Україні.

Необхідний розмір вишиванки обговорюється після оформлення замовлення.

Вибраний Вами виріб можна пошити за індивідуальними мірками і видозмінити крій, підібрати інший колір тканини, і змінити колір ниток. Також можемо запропонувати виконати вишивку іншого  орнаменту або малюнка, обраного не з представлених на нашому сайті, а особисто Вами.

Будь-які індивідуальні зміни, в залежності від складності їх виконання, можуть вплинути на кінцеву вартість виробу. Даний аспект обговорюється з менеджером в процесі переговорів.