Як зняти мірки - Plahta - магазин-ательє сучасних вишиванок

Як зняти мірки

Збираючись здійснити покупку вишиванки в інтернет-магазині, багато хто з покупців стикаються зі складністю у виборі необхідного розміру. Найбільш оптимальним рішенням даного питання є зняття мірок і подальше їх зіставлення з таблицею розмірів.

Отже, як же правильно зняти мірки?

Для того, щоб максимально точно визначити необхідний розмір виробу, а нам, в свою чергу, - зробити правильний крій, Вам потрібно буде зняти наступні мірки: обхват грудей, обхват талії, обхват стегон, обхват руки, обхват зап'ястя, довжина руки від пахви до зап'ястя і довжина руки від шиї до зап'ястя. Розглянемо докладніше кожен з перерахованих параметрів.

  1. Обхват грудей - вимірюється по самим виступаючим точкам грудей, ззаду проходячи через лопатки. При знятті даної мірки не варто занадто сильно натягувати чи послаблювати сантиметр, він повинен щільно, але без стягування, охоплювати Вашу грудну клітку.
  2. Обхват талії - мірку вимірюють по самому вузькому місці на тулубі, щільно обхопивши талію сантиметром, але не стягуючи її.
  3. Обхват стегон – вимірюється по самим опуклим точкам сідниць. У разі, якщо у Вас є "ефект галіфе", то необхідно продублювати зняття мірок, вимірявши об'єм трохи нижче сідниць по виступаючих лініях "галіфе". Зі знятих мірок вибирають найбільшу.
  4. Обхват руки - вимірюється горизонтально по найширшій верхній частині руки.
  5. Обхват зап'ястя - мірка знімається горизонтально по лінії зап'ястя, в місці передбачуваного манжета.
  6. Довжина руки від пахви до зап'ястя - вимірюється вертикально від пахви до зап'ястя з внутрішньої сторони руки. При знятті даної мірки рука повинна бути випрямлена уздовж тулуба.
  7. Довжина руки від шиї до зап'ястя - мірку необхідно знімати від основи шиї до зап'ястя по зовнішній стороні руки. При цьому рука повинна бути в напівзігнутому стані.

Додатково можна виміряти бажану довжину вироба. Міряти потрібно від передбачуваного місця горловини вниз по хребту, дотримуючись середньої лінії спини.
як зняти мірки

Під час зняття мірок важливо стояти прямо і без напруги, не сутулячись і не згинаючи ноги в коліні. Не варто втягувати живіт або набирати багато повітря в легені, тим самим збільшуючи обсяг грудної клітини. Перш ніж приступити до зняття мірок, також рекомендуємо надіти білизну, яку Ви збираєтеся носити під бажаний виріб, так як бюстгальтер може додавати об’єм, а колготки - стягувати.

У разі виникнення труднощів або питань щодо зняття мірок, або зіставлення їх з таблицею розмірів, Ви завжди можете звернутися за консультацією до нашого менеджера в телефонному режимі, онлайн чаті або режимі листування по електронній пошті.