Довга сукня з клинами "Сузір'я Щастя"


Вартість: 10 400,00 грн

Артикул: vysh44_2P


Цей товар доступний до замовлення по передоплаті.

Шляхетні кольори, космогонічні мотиви української вишивки та трендовий фасон - незаперечні достоїнства сукні "Сузір'я Щастя". У такій сукні Ваша привабливість заграє новими  барвами!

Поєднання спектрально протилежних кольорів - фіолетового та медово-жовтого - виглядає стильно і гармонійно. Домінуючий мотив, використаний в вишитому орнаменті - зірки.  Зірки на рукавах уособлюють архаїчне уявлення народу про структуру Всесвіту, його впорядкованості та гармонії. Також, зірки - це знак небесного вогню, знак розуму. Поряд із зірками простежуються восьмикутні сонячні розетки.

Довжина - 130 см. На планці - застібки-кнопки. З боків сукні клини. Горловина і рукава виконані в традиційних українських техніках - "збиранка" та  "пухлики". На рукавах - застібки-гудзики. Вишивка хрестиком зроблена на промислових японських вишивальних машинах якісними нитками, що не линяють. Виріб зшитий вручну  нашими майстринями.

Склад: 100 % високоякісний натуральний льон.

Рекомендований догляд за виробом: хімчистка.

Зроблено в Україні.

Необхідний розмір вишиванки обговорюється після оформлення замовлення.

Вибраний Вами виріб можна пошити за індивідуальними мірками і видозмінити крій, підібрати інший колір тканини, і змінити колір ниток. Також можемо запропонувати виконати  вишивку іншого орнаменту або малюнка, обраного не з представлених на нашому сайті, а особисто Вами.

Будь-які індивідуальні зміни, в залежності від складності їх виконання, можуть вплинути на кінцеву вартість виробу. Даний аспект обговорюється з менеджером в процесі  переговорів.

Супутні товари