Довга сукня з вовни "Східна Казка"


Вартість: 9 600,00 грн

Артикул: vysh3_9P


Цей товар доступний до замовлення по передоплаті.

Вовняна сукня "Східна Казка" додасть яскравих барв й чарівного Східного колориту в Ваш зимовий образ. Поєднання традиційної української вишиванки й східного мотиву виглядає стильно і  оригінально. Власниця такої вишуканої сукні обов'язково опиниться в центрі уваги.

Шляхетний синій колір сукні є символом душевного спокою. Його здавна вважали наймогутнішим оберегом. Насичений червоний символізував любов, пристрасть, сонце. Цей колір захищає від зла і  притягує енергію гармонії і любові. В авторській вишивці східного орнаменту простежуються елементи "Пейслі" ( "буту" на Сході), який ще називають "східний огірок". "Східний огірок" родом з Персії. Це  символ руху, розвитку і енергії, який також асоціюють з побажанням щастя і благополуччя дому.

Довжина сукні - 130 см. Пошиття - цілісний фасон з вирізом посередині. Для декорування горловини і рукавів використані традиційні техніки "збиранка" та "пухлики". На рукавах - застібки-гудзики.  Вишивка гладдю зроблена на промислових японських вишивальних машинах якісними нитками, що не линяють. Виріб зшитий вручну нашими майстринями.

Склад: 90% вовна, 10% поліестер.

Рекомендований догляд за виробом: хімчистка.

Зроблено в Україні.

Необхідний розмір вишиванки обговорюється після оформлення замовлення.

Вибраний Вами виріб можна пошити за індивідуальними мірками і видозмінити крій, підібрати інший колір тканини, і змінити колір ниток. Також можемо запропонувати виконати вишивку іншого  орнаменту або малюнка, обраного не з представлених на нашому сайті, а особисто Вами.

Будь-які індивідуальні зміни, в залежності від складності їх виконання, можуть вплинути на кінцеву вартість виробу. Даний аспект обговорюється з менеджером в процесі переговорів.

Передплата 100%

Супутні товари