Пальто з вишивкою "Зозулина Пісня" - Plahta - магазин-ательє сучасних вишиванок

Пальто з вишивкою "Зозулина Пісня"


Вартість: 21 000,00 грн

Артикул: v214.002p


Жіночне пальто з вишивкою в трендовому колориті "Зозулина Пісня" чарує з першого погляду! Воно чудово підійде для створення неповторного й стильного образу.

Бежевий колір матерії доповнений вишивкою традиційного мотиву в коричневих тонах. Коричневий колір - символ процвітання й родючості. Символіка кольору органічно переплітається з  космогонічною символікою вишитого орнаменту. В центрі розташоване дерево зі скрученими гілками, об'єднуюче все земне та небесне. Воно нагадаує нам про зв'язок з пращурами й про циклічність  життя. Коні, що скачуть, символізують небо та космос, а ромб - це солярний знак. Колообіг завершує пісня зозулі, що символізує життя та несе нас до душ пращурів.

Довжина пальто - 130 см. Без застібок. З боків розрізи довжиною 68 см. Оздоблено вишивкою хрестиком, яка зроблена  на промислових японських вишивальных машинах якісними нитками, що не  линяють. Виріб зшито вручну нашими майстринями.

Склад: 95% вовна. Підкладка: 100% віскоза.

Рекомендований догляд за виробом: хімчистка.

Зроблено в Україні.

Необхідний розмір пальто обговорюється після оформлення замовлення.

Вибраний Вами виріб можна пошити за індивідуальними мірками і видозмінити крій, підібрати інший колір тканини, і змінити колір ниток. Також можемо запропонувати виконати вишивку іншого  орнаменту або малюнка, обраного не з представлених на нашому сайті, а особисто Вами.

Будь-які індивідуальні зміни, в залежності від складності їх виконання, можуть вплинути на кінцеву вартість виробу. Даний аспект обговорюється з менеджером в процесі переговорів.

Передплата 100%

Супутні товари