Туніка з вишивкою "Лазурова Зоря"


Вартість: 6 700,00 грн

Артикул: vysh6_2P


Цей товар доступний до замовлення по передоплаті.

Ясний лазуровий колір тканини в поєднанні з ніжною вишивкою створюють в сумі елегантну туніку "Лазурова Зоря". Ця туніка добре поєднується як з діловим, так і з повсякденним гардеробом, доповнюючи його стильними етнічними нотками.

Розкидані по рукавах і зібрані в геометричний орнамент зірки - це уявлення про структуру Всесвіту, а також є символом гармонії. Квіти на плечах вишиванки - символ земної любові, сексуальної привабливості. Також, квіти, як елемент орнаменту, означають замкнутий сонячний круг і безперервне оновлення, переродження в природі. Хміль - символ відноситься до молодіжної символіки і несе в собі значення розвитку, молодого буяння та любові. Лазуровий колір (як один з відтінків блакитного кольору) ніжної лляної матерії - символізує воду і небо, а відповідно чистоту фізичну і духовну, і також є сильними оберегом. З давніх-давен таку вишивку носили зазвичай молоді дівчата. Білий символізував чистоту і невинність, також це колір енергії.

Довжина туніки - 74 см. Пошиття - цілісний фасон з вирізом посередині. Горловина і рукава оформлені в традиційних техніках "збиранка" та "пухлики". На рукавах - застібки-гудзики. Вишивка хрестиком зроблена на промислових японських вишивальних машинах якісними нитками, що не линяють. Виріб зшитий вручну нашими майстринями.

Склад: 100% високоякісний натуральний льон.

Рекомендований догляд за виробом: хімчистка.

Зроблено в Україні.

Необхідний розмір вишиванки обговорюється після оформлення замовлення.

Вибраний Вами виріб можна пошити за індивідуальними мірками і видозмінити крій, підібрати інший колір тканини, і змінити колір ниток. Також можемо запропонувати виконати вишивку іншого орнаменту або малюнка, обраного не з представлених на нашому сайті, а особисто Вами.

Будь-які індивідуальні зміни, в залежності від складності їх виконання, можуть вплинути на кінцеву вартість виробу. Даний аспект обговорюється з менеджером в процесі переговорів.

Передплата 100%

Супутні товари