Туніка з вишивкою "Волошковий Вир"


Вартість: 8 800,00 грн

Артикул: vysh2P


Цей товар доступний до замовлення по передоплаті.

Унікальна туніка соковитого волошкового кольору з орнаментом - симбіоз модних світових тенденцій і символічної української орнаменталістики. Яскрава туніка доповнить сучасний гардероб нотою автентичної жіночності. Прекрасно поєднується як з діловим стилем, так і з повсякденним.

Синій колір ніжної лляної матерії - колір води, який символізує жіноче начало, а також очищення і душевний спокій. Його доповнює біла вишивка. Таку вишивку носили зазвичай молоді дівчата. Білий символізував чистоту і невинність, також це колір енергії.

Стилізовані рослинні мотиви включають в себе і давньослов'янські знаки, такі як коло - сонячний знак і "велике коло" (восьмикутний хрест, вписаний в коло) - символ Родового дерева, що об'єднує галузі різних родів в єдине ціле, символ вічності і нескінченності, а також всепроникненої любові.

Довжина - 74 см. Пошиття - цілісний фасон з вирізом посередині. Вишивка гладдю. Для декорування горловини і рукавів використані українські техніки "збиранка" та "пухлики". Вишивка зроблена на промислових японських вишивальних машинах якісними нитками, що не линяють. Виріб зшитий вручну нашими майстринями.

Склад: 100 % високоякісний натуральний льон.

Рекомендований догляд за виробом: хімчистка.

Зроблено в Україні.

Необхідний розмір вишиванки обговорюється після оформлення замовлення.

Вибраний Вами виріб можна пошити за індивідуальними мірками і видозмінити крій, підібрати інший колір тканини, і змінити колір ниток. Також можемо запропонувати виконати вишивку іншого орнаменту або малюнка, обраного не з представлених на нашому сайті, а особисто Вами.

Будь-які індивідуальні зміни, в залежності від складності їх виконання, можуть вплинути на кінцеву вартість виробу. Даний аспект обговорюється з менеджером в процесі переговорів.

Передплата 100%

Супутні товари