Блуза з вишивкою "Повітряна Фантазія"


Вартість: 8 100,00 грн

Артикул: vysh27_4P


Цей товар доступний до замовлення по передоплаті.

Вишукана блуза "Повітряна Фантазія" - новий погляд на традиційну українську вишиванку. Дизайнерська вишивка, яка прикрашає блузу, надає їй неповторності та легкості.

У цій вишиванці представлено оригінальне сплетіння рослинного і геометричного орнаменту в традиційній українській кольоровій гамі. Синій колір вишитої нитки здавна вважався розкішним і дорогим кольором, а вишивка цим кольором символізувала душевний спокій. Також синій колір був найпотужнішим оберегом. А білий колір лляної тканини символізував чистоту і енергію.

Довжина - 68 см. На планці - застібки-кнопки. Горловина виконана в традиційній українській техніці - "збиранка". Рукава - дзвіночки. Вишивка зроблена на промислових японських вишивальних машинах якісними нитками, що не линяють. Виріб зшитий вручну нашими майстринями.

Склад: 100% високоякісний натуральний льон.

Рекомендований догляд за виробом: хімчистка.

Зроблено в Україні.

Необхідний розмір вишиванки обговорюється після оформлення замовлення.

Вибраний Вами виріб можна пошити за індивідуальними мірками і видозмінити крій, підібрати інший колір тканини, і змінити колір ниток. Також можемо запропонувати виконати вишивку іншого орнаменту або малюнка, обраного не з представлених на нашому сайті, а особисто Вами.

Будь-які індивідуальні зміни, в залежності від складності їх виконання, можуть вплинути на кінцеву вартість виробу. Даний аспект обговорюється з менеджером в процесі переговорів.

Супутні товари