Вовняна сукня-вишиванка "Петриківські Барви"


Вартість: 10 400,00 грн

Артикул: vysh14_4P


Цей товар доступний до замовлення по передоплаті.

Неймовірно яскрава сукня "Петриківські Барви" додасть кольорів в Ваш образ, а вовна в її складі зігріє в холодну пору. Сукня прикрашена вишивкою за мотивами знаменитого Петриківського розпису, що є особливим символом любові до рідної землі. Сукня "Петриківські Барви" підійде як для ділового або вечірнього жіночого образу, так і для сміливого молодіжного.

Насичений мальовничий колорит вишиванки є традиційним для петриківського розпису. Особливим чином поєднуються кольори спектра, що несуть таємний, закодований образ сонячного світла. А  квітково-рослинний орнамент в традиціях українського бароко вражає не тільки своєю строкатістю і пишністю, але і символізмом. У ньому міститься ідея циклічності життя, образне світосприйняття і  магічне значення своєрідного оберегу. Композиція букет-вазон - це образ квітучого дерева життя, символу зв'язку неба із землею, де пишні квіти відображають вічну красу і молодість. Петриківські  орнаменти "просякнуті" любов'ю до свободи і поетичною образністю народного мислення.

Довжина сукні - 130 см. Пошиття - цілісний фасон з вирізом посередині. Для декорування горловини і рукавів використані традиційні техніки "збиранка" та "пухлики". На рукавах - застібки-гудзики.  Вишивка гладдю зроблена на промислових японських вишивальних машинах якісними нитками, що не линяють. Виріб зшитий вручну нашими майстринями.

Склад: 90% вовна, 10% поліестер.

Рекомендований догляд за виробом: хімчистка.

Зроблено в Україні.

Необхідний розмір вишиванки обговорюється після оформлення замовлення.

Вибраний Вами виріб можна пошити за індивідуальними мірками і видозмінити крій, підібрати інший колір тканини, і змінити колір ниток. Також можемо запропонувати виконати вишивку іншого  орнаменту або малюнка, обраного не з представлених на нашому сайті, а особисто Вами.

Будь-які індивідуальні зміни, в залежності від складності їх виконання, можуть вплинути на кінцеву вартість виробу. Даний аспект обговорюється з менеджером в процесі переговорів.

Супутні товари