Вовняна сукня-вишиванка "Морозна Казка"


Вартість: 12 200,00 грн

Артикул: vysh56P


Вовняна сукня "Морозна Казка" огорне Вас своїм теплом і чарівним українським шармом. Шляхетне поєднання темно-синьої вовняної тканини та багатої монохромної вишивки виглядає стильно й елегантно.

Колорит сукні та мотив вишивки не тільки гармонійно поєднуються, але й мають особливе значення. Синій колір в українській культурі - це символ води та жіночого начала, а білий символізує чистоту. У вишивці домінує квітковий мотив, зібраний в систему орнаменту, що символізує уявлення народу про Всесвіт та його нескінченність. А птахи - це посланці Божого Духа, що оберігають родину.

Довжина сукні - 110 см. Пошиття - цілісний фасон з вирізом посередині. Горловина і рукава прикрашені в традиційних техніках - "збиранка" та "пухлики". На рукавах - застібки-гудзики. Вишивка зроблена на промислових японських вишивальних машинах якісними нитками, що не линяють. Виріб зшитий вручну нашими майстринями.

Склад: 90 % - вовна, 10 % - поліестер.

Рекомендований догляд за виробом: хімчистка.

Зроблено в Україні.

Необхідний розмір вишиванки обговорюється після оформлення замовлення.

Вибраний Вами виріб можна пошити за індивідуальними мірками і видозмінити крій, підібрати інший колір тканини, і змінити колір ниток. Також можемо запропонувати виконати вишивку іншого орнаменту або малюнка, обраного не з представлених на нашому сайті, а особисто Вами.

Будь-які індивідуальні зміни, в залежності від складності їх виконання, можуть вплинути на кінцеву вартість виробу. Даний аспект обговорюється з менеджером в процесі переговорів.

Передплата 100%