Сукня жовта "Трояндовий Спалах"


Вартість: 7 500,00 грн

Артикул: vysh1_3P


Цей товар доступний до замовлення по передоплаті.

Сукня-вишиванка лимонного кольору - це помітне доповнення до гардероба впевненої жінки. А українська вишивка, що прикрашає його рукава, є світовим трендом. Лимонна сукня "Трояндовий Спалах" підійде для створення чарівного вечірнього або сміливого молодіжного образу.

Контрастне поєднання лимонного льону і фіолетової вишивки виглядає свіжо і оригінально. Вишитий мотив володіє особливим символізмом. Стара назва троянди – ружа – співзвучна з древньою назвою Сонця і крові. «Цар-квітка» - це символ оновлення та безперервності руху сонця, доброзичливості і достатку, вогненної крові.

Довжина - 94 см. Пошиття - цілісний фасон з вирізом посередині. На горловині та рукавах використані традиційні українські техніки "збиранка" та "пухлики". На рукавах - застібки-гудзики. Вишивка зроблена на промислових японських вишивальних машинах якісними нитками, що не линяють. Виріб зшитий вручну нашими майстринями.

Склад: 100 % високоякісний натуральний льон.

Рекомендований догляд за виробом: хімчистка.

Зроблено в Україні.

Необхідний розмір вишиванки обговорюється після оформлення замовлення.

Вибраний Вами виріб можна пошити за індивідуальними мірками і видозмінити крій, підібрати інший колір тканини, і змінити колір ниток. Також можемо запропонувати виконати вишивку іншого орнаменту або малюнка, обраного не з представлених на нашому сайті, а особисто Вами.

Будь-які індивідуальні зміни, в залежності від складності їх виконання, можуть вплинути на кінцеву вартість виробу. Даний аспект обговорюється з менеджером в процесі переговорів.

Передплата 100%

Супутні товари