Сукня "Трояндовий Спалах"


Вартість: 7 500,00 грн

Артикул: vysh1_4P


Цей товар доступний до замовлення по передоплаті.

Сукня-вишиванка виноградного кольору з вишитими хрестиком трояндами - стильне доповнення до гардероба сучасної жінки. Чарівні квіткові мотиви української вишивки вдало поєднуються з  простим і зручним фасоном сукні, яка підійде для створення чарівного вечірнього або яскравого молодіжного образу.

Поєднання виноградного кольору з насиченим червоним виглядає цікаво і, безумовно, стильно. Червоний колір в українській вишивці - символ любові, пристрасті, жаги до життя. До того ж,  вишитий мотив наділений особливим архаїчним змістом. Стара назва троянди - ружа - співзвучна давній назві Сонця й крові. «Цар-квітка» - це символ оновлення та безперервності руху сонця,  доброзичливості і достатку, вогненної крові.

Довжина - 94 см. Пошиття - цілісний фасон з вирізом посередині. На горловині та рукавах використані традиційні українські техніки "збиранка" та "пухлики". На рукавах - застібки-гудзики. Вишивка  зроблена на промислових японських вишивальних машинах якісними нитками, що не линяють. Виріб зшитий вручну нашими майстринями.

Склад: 100 % високоякісний натуральний льон.

Рекомендований догляд за виробом: хімчистка.

Зроблено в Україні.

Необхідний розмір вишиванки обговорюється після оформлення замовлення.

Вибраний Вами виріб можна пошити за індивідуальними мірками і видозмінити крій, підібрати інший колір тканини, і змінити колір ниток. Також можемо запропонувати виконати вишивку іншого  орнаменту або малюнка, обраного не з представлених на нашому сайті, а особисто Вами.

Будь-які індивідуальні зміни, в залежності від складності їх виконання, можуть вплинути на кінцеву вартість виробу. Даний аспект обговорюється з менеджером в процесі переговорів.

Передплата 100%

Супутні товари