Сукня "Лазуровий Вир"


Вартість: 8 400,00 грн

Артикул: vysh2_3P


Цей товар доступний до замовлення по передоплаті.

"Лазуровий Вир" - чарівна сукня, колір і вишивка якого заворожують, а натуральна м'яка тканина привносить відчуття легкості. Прекрасно підійде як для вечірнього образу, так і для повсякденного.

Лазуровий колір (як один з відтінків блакитного кольору) символізує воду та небо, а відповідно чистоту фізичну й духовну, а також є сильними оберегом. Він доповнений білою вишивкою. З давніх-давен таку вишивку носили молоді дівчата. Білий символізував чистоту та невинність, також це колір енергії.

Стилізовані рослинні мотиви включають в себе і давньослов'янські знаки, такі як коло - сонячний знак і "велике коло" (восьмикутний хрест, вписаний в коло) - символ Родового дерева, що об'єднує галузі різних родів в єдине ціле, символ вічності і нескінченності, а також всепроникненої любові.

Довжина - 94 см. Пошиття - цілісний фасон з вирізом посередині. На горловині та рукавах використані традиційні українські техніки "збиранка" та "пухлики". На рукавах - гудзики-застібки. Вишивка зроблена на промислових японських вишивальних машинах якісними нитками, що не линяють. Виріб зшитий вручну нашими майстринями.

Склад: 100 % високоякісний натуральний льон.

Рекомендований догляд за виробом: хімчистка.

Зроблено в Україні.

Необхідний розмір вишиванки обговорюється після оформлення замовлення.

Вибраний Вами виріб можна пошити за індивідуальними мірками і видозмінити крій, підібрати інший колір тканини, і змінити колір ниток. Також можемо запропонувати виконати вишивку іншого орнаменту або малюнка, не лише з представлених на нашому сайті, а й обраного особисто Вами.

Будь-які індивідуальні зміни, в залежності від складності їх виконання, можуть вплинути на кінцеву вартість виробу. Даний аспект обговорюється з менеджером в процесі переговорів.

Передплата 100%

Супутні товари