Довга сукня "Трипільське Сонце"


Вартість: 8 700,00 грн

Артикул: vysh18_3P


Цей товар доступний до замовлення по передоплаті.

"Трипільське Сонце" - чарівне плаття-вишиванка з поєднанням актуального і зручного фасону, монохромної вишивки з мотивами давньослов'янських орнаментів. Це універсальний елемент гардеробу, що вдало вписується в діловий, вечірній або молодіжний образ. "Трипільське Сонце" огорне Вас своїм магічним флером.

Поєднання фіолетової тканини і чорної вишивки надають сукні певний шарм. Що стосується колірної гами в древній символіці, можна сказати, що фіолетовий колір (як поєднання двох протилежних кольорів червоного і синього) символ крові і вогню, неба, нескінченності і віри, а чорний - символ багатства, родючості.

Довжина сукні - 130 см . На планці – застібки-кнопки. Горловина і рукава виконані в традиційних українських техніках - "збиранка" та "пухлики". На рукавах - гудзики-застібки. Вишивка гладдю зроблена на промислових японських вишивальних машинах якісними нитками, що не линяють. Виріб зшитий вручну нашими майстринями.

Склад: 100 % високоякісний натуральний льон.

Рекомендований догляд за виробом: хімчистка.

Зроблено в Україні.

Необхідний розмір вишиванки обговорюється після оформлення замовлення.

Вибраний Вами виріб можна пошити за індивідуальними мірками і видозмінити крій, підібрати інший колір тканини, і змінити колір ниток. Також можемо запропонувати виконати вишивку іншого орнаменту або малюнка, не лише з представлених на нашому сайті, а й обраного особисто Вами.

Будь-які індивідуальні зміни, в залежності від складності їх виконання, можуть вплинути на кінцеву вартість виробу. Даний аспект обговорюється з менеджером в процесі переговорів.

Передплата 100%

Супутні товари