Спідниця з вишивкою "Вогняна Симфонія"


Вартість: 5 500,00 грн

Артикул: vysh_sk1P


Цей товар доступний до замовлення по передоплаті.

Колоритна вишита спідниця "Вогняна Симфонія" зробить Ваш образ яскравим й оригінальним, підкресливши його ноткою автентичного шарму.

Колірна гамма та мотив вишивки наділені особливим символізмом. Вогняне тріо - бордовий, помаранчевий і жовтий - здавна символізувало сонце та його енергію, благополуччя й  достаток. У вишивці домінує ромбічний мотив, який є потужним оберегом, що приносить щастя. Ромб - це символ сонця та родючості. Також у вишивці зустрічається трикутник -  символ людини.

Довжина спідниці - 39 см. Фасон - спідниця-трапеція з блискавкою ззаду. Вишивка хрестиком зроблена на промислових японських вишивальних машинах якісними нитками, що не  линяють. Виріб зшитий вручну нашими майстринями.

Склад: 100 % високоякісний натуральний льон.

Рекомендований догляд за виробом: хімчистка.

Зроблено в Україні.

Необхідний розмір обговорюється після оформлення замовлення.

Вибраний Вами виріб можна пошити за індивідуальними мірками і видозмінити крій, підібрати інший колір тканини, і змінити колір ниток. Також можемо запропонувати виконати  вишивку іншого орнаменту або малюнка, обраного не з представлених на нашому сайті, а особисто Вами.

Будь-які індивідуальні зміни, в залежності від складності їх виконання, можуть вплинути на кінцеву вартість виробу. Даний аспект обговорюється з менеджером в процесі  переговорів.