Сукня-вишиванка "Цвіт папороті"


Вартість: 8 100,00 грн

Артикул: vysh8_2P


Цей товар доступний до замовлення по передоплаті.

Оригінальна сукня-вишиванка "Цвіт Папороті" в ніжному колориті, прикрашена авторською вишивкою хрестиком з використанням автентичних українських мотивів, - це прекрасне доповнення до літнього гардеробу сучасної жінки, що цікавиться модними тенденціям. Завдяки поєднанню актуальних квітів з рослинним орнаментом, вишитим в традиційній українській техніці, плаття-вишиванка стає незвичайним елементом сучасного стилю, який, безперечно, привертає до себе увагу. "Цвіт Папороті" - універсальна сукня-вишиванка, що буде доречна як до вечірнього образу, так і до молодіжного, вільного, трохи бунтарського.

Квітковий мотив, що прикрашає рукава сукні-вишиванки, дуже нагадує загадкову квітку папороті. Згідно слов'янської міфології ця квітка розпускається лише раз на рік, в ніч на Івана Купала. Яскраво-вогняна квітка, настільки яскрава, що на неї неможливо дивитися, наділяє магічними здібностями того, хто зуміє її знайти і забрати з собою з гущавини лісу. В українській вишивці квітка є символом краси і непорочності, оберегом любові. А білий колір лляної матерії символізує силу, енергію, чистоту як фізичну, так і духовну. Червоний колір вишивки - захищає від зла і притягує енергію гармонії, творіння, любові.

Довжина сукні - 94 см. Пошиття - цілісний фасон з вирізом посередині. Горловина і рукава виконані в традиційно-українських техніках - "збиранка" та "пухлики". На рукавах - застібки-гудзики. Вишивка хрестиком зроблена на промислових японських вишивальних машинах якісними нитками, що не линяють. Виріб зшитий вручну нашими майстринями.

Склад: 100% високоякісний натуральний льон.

Рекомендований догляд за виробом: хімчистка.

Зроблено в Україні.

Необхідний розмір вишиванки обговорюється після оформлення замовлення.

Вибраний Вами виріб можна пошити за індивідуальними мірками і видозмінити крій, підібрати інший колір тканини, і змінити колір ниток. Також можемо запропонувати виконати вишивку іншого орнаменту або малюнка, обраного не з представлених на нашому сайті, а особисто Вами.

Будь-які індивідуальні зміни, в залежності від складності їх виконання, можуть вплинути на кінцеву вартість виробу. Даний аспект обговорюється з менеджером в процесі переговорів.

Супутні товари