Сукня-вишиванка "Квіткова Феєрія"


Вартість: 10 800,00 грн

Артикул: vysh13P


Цей товар доступний до замовлення по передоплаті.

Сукня-вишиванка "Квіткова Феєрія" - це справжній апофеоз жіночності. Барвистий квітковий мотив вдало доповнює простий крій, а автентичні трендові мотиви української вишивки, насичені архаїчним символізмом, виглядають пишно і помітно, але в той же час витримано і зі смаком. "Квіткова Феєрія" - сучасне плаття-вишиванка, яке ідеально підходить для створення колоритного і неповторного образу.

Використана палітра і квіткові мотиви є традиційними для українських вишиванок. У них закладено значення, що сягає корінням у сиву давнину. Домінують два кольори - червоний і синій. Вважалося, що червоний колір наповнює людину позитивною життєвою енергією. Він символізує енергію сонця, а також пристрасть і життєлюбність. А синій колір є найпотужнішим оберегом. Будучи символом небозводу і води, цей колір несе очищення і душевний спокій. Квіти, що буйно усіяли рукава сукні-вишиванки, також володіють особливим значенням в українській культурі. Мак несе в собі пам'ять роду. Ніжна і трепетна червона квітка - це символ зв'язку зі світом предків, символ безсмертя. Волошка символізує вірність і відданість, а ромашка - юність, доброту і ніжність.

Довжина - 94 см. Пошиття - цілісний фасон з вирізом посередині. Для оформлення горловини і рукавів використані традиційні українські техніки - "збиранка" та "пухлики". На рукавах - застібки-гудзики. Вишивка гладдю зроблена на промислових японських вишивальних машинах якісними нитками, що не линяють. Виріб зшитий вручну нашими майстринями.

Склад: 100 % високоякісний натуральний льон.

Рекомендований догляд за виробом: хімчистка.

Зроблено в Україні.

Необхідний розмір вишиванки обговорюється після оформлення замовлення.

Вибраний Вами виріб можна пошити за індивідуальними мірками і видозмінити крій, підібрати інший колір тканини, і змінити колір ниток. Також можемо запропонувати виконати вишивку іншого орнаменту або малюнка, обраного не з представлених на нашому сайті, а особисто Вами.

Будь-які індивідуальні зміни, в залежності від складності їх виконання, можуть вплинути на кінцеву вартість виробу. Даний аспект обговорюється з менеджером в процесі переговорів.

 

Публикация от Plahta (@plahta.com.ua)

Передплата 100%