Сукня-вишиванка "Квіткова Мавка"


Вартість: 10 500,00 грн

Артикул: vysh23P


Барвисте плаття-вишиванка "Квіткова Мавка" - справжня окраса актуального дівочого гардеробу. В оригінальному і стильному платті з автентичною квітковою вишивкою Ви точно не залишитеся непоміченою. Воно відмінно підійде для створення яскравого вечірнього або молодіжного образу.

Багата колірна гамма вишивки є традиційною і найбільш часто використовувалася на вишиванках для юних дівчат. Квіткова вишивка на рукавах розроблена на основі автентичних мотивів. В українській культурі квіти символізують красу, молодість, а також процвітання роду. Горловина, плечі і манжети вишиванки прикрашені геометричним орнаментом з меандровим мотивом.

Довжина сукні - 94 см. Пошиття - цілісний фасон з вирізом посередині. Для декорування горловини і рукавів використані традиційні техніки "збиранка" та "пухлики". На рукавах - застібки-гудзики. Вишивка зроблена на промислових японських вишивальних машинах якісними нитками, що не линяють. Виріб зшитий вручну нашими майстринями.

Склад: 100 % високоякісний натуральний льон.

Рекомендований догляд за виробом: хімчистка.

Зроблено в Україні.

Необхідний розмір вишиванки обговорюється після оформлення замовлення.

Вибраний Вами виріб можна пошити за індивідуальними мірками і видозмінити крій, підібрати інший колір тканини, і змінити колір ниток. Також можемо запропонувати виконати вишивку іншого орнаменту або малюнка, обраного не з представлених на нашому сайті, а особисто Вами.

Будь-які індивідуальні зміни, в залежності від складності їх виконання, можуть вплинути на кінцеву вартість виробу. Даний аспект обговорюється з менеджером в процесі переговорів.

Передплата 100%

Супутні товари