Сукня-вишиванка "Нічний Барвінок"


Вартість: 5 760,00 грн

Стара ціна: 7 200,00 грн
Ви заощаджуєте: 1 440,00 грн(20%)

Артикул: vysh5P


Сукня-вишиванка "Нічний Барвінок" в стриманій чорно-білій гамі - це трендова і сучасна річ в автентичному українському стилі. Ненав'язливе класичне поєднання чорного, білого і сірого, доповнене вишитим геометричним орнаментом в традиційній манері, відмінно підкреслить жіночність і особливе відчуття стилю власниці. До того ж це дуже універсальний елемент гардеробу, що підходить як до ділових зустрічей, так і до вечірніх виходів.

Чорний і білий - обидва ці кольори несуть глибинний сенс. Білий є кольором сили, життя, енергії, цей колір активно захищає. Чорний же - це колір землі, торжества, багатства, мудрості. Він вбирає в себе інформацію і енергію. Не позбавлена таємного значення і символіка вишитих орнаментів. Явно читаються ромбічні мотиви. Ромб є символом родючості і жіночності. Домінуючий мотив - квіти, зібрані в геометричний орнамент, що символізує уявлення народу про Всесвіт, його нескінченності і устрою. Використані в орнаменті квіти нагадують барвінок - символ розвитку, молодості, нев'янучого життя, який програмує на звершення і досягнення цілей.

Довжина - 94 см. Пошиття - цілісний фасон з вирізом посередині. Оформлення горловини і рукавів зроблено в традиційно - українських техніках - "збиранка" та "пухлики". На рукавах - гудзики-застібки. Вишивка хрестиком зроблена на промислових японських вишивальних машинах якісними нитками, що не линяють. Виріб зшитий вручну нашими майстринями.

Склад: 100 % високоякісний натуральний льон.

Рекомендований догляд за виробом: хімчистка.

Зроблено в Україні.

Необхідний розмір вишиванки обговорюється після оформлення замовлення.

Вибраний Вами виріб можна пошити за індивідуальними мірками і видозмінити крій, підібрати інший колір тканини, і змінити колір ниток. Також можемо запропонувати виконати вишивку іншого орнаменту або малюнка, обраного не з представлених на нашому сайті, а особисто Вами.

Будь-які індивідуальні зміни, в залежності від складності їх виконання, можуть вплинути на кінцеву вартість виробу. Даний аспект обговорюється з менеджером в процесі переговорів.

Супутні товари

  • -20%
    Жіноча вишиванка 5 280,00 грн

    Жіноча вишиванка "Нічний Барвінок"

    Стара ціна: 6 600,00 грн
    Ви заощаджуєте: 1 320,00 грн (20%)