Пальто з вишивкою "Горицвіт"


Вартість: 14 500,00 грн

Артикул: vysh_ct1P


Яскраве пальто з автентичною вишивкою додасть вашому образу пекучого українського шарму. "Горицвіт" стане чудовим доповненням до осінньо-весняного гардеробу.

Контрастний колорит пальто неймовірно символічний. Чорний колір в українській культурі - символ родючості, адже це колір землі-годувальниці. Насичений й активний червоний - це колір сонця,  вогню, любові й пристрасті. Це один з улюблених кольорів на традиційній вишивці. Наповнений таємними архаїчними символами й вишитий квітково-рослинний орнамент. Квітка здавна символізувала  дівочу красу і привабливість, також вона вважалася оберегом любові. Повторювані квіти, з'єднані рослинною в'яззю й зібрані в систему орнаменту, є втіленням народного уявлення про структуру  всесвіту, а також символом безсмертя й циклічності життя.

Довжина пальто - 130 см. Без застібок. З боків розрізи довжиною 68 см. Оздоблено вишивкою хрестиком, яка зроблена  на промислових японських вишивальных машинах якісними нитками, що не  линяють. Виріб зшито вручну нашими майстринями.

Склад: шерсть 95%. Підкладка: 100% віскоза.

Рекомендований догляд за виробом: хімчистка.

Зроблено в Україні.

Необхідний розмір пальто обговорюється після оформлення замовлення.

Вибраний Вами виріб можна пошити за індивідуальними мірками і видозмінити крій, підібрати інший колір тканини, і змінити колір ниток. Також можемо запропонувати виконати вишивку іншого  орнаменту або малюнка, обраного не з представлених на нашому сайті, а особисто Вами.

Будь-які індивідуальні зміни, в залежності від складності їх виконання, можуть вплинути на кінцеву вартість виробу. Даний аспект обговорюється з менеджером в процесі переговорів.