Пальто з вишивкою "Вересові Сни" - Plahta - магазин-ательє сучасних вишиванок

Пальто з вишивкою "Вересові Сни"


Вартість: 21 000,00 грн

Артикул: v217.002p


Оригінальне пальто "Вересові Сни" - це безпрограшна комбінація жіночного колориту, автентичного рослинного мотиву й елегантного фасону. У такому пальто Ви неодмінно опинитесь в центрі уваги!

Лаконічний чорний колір шерсті доповнений рожевої вишивкою в двох відтінках. Рожевий колір в українській вишивці символізує духовний спектр. Це колір чуттєвості, пристрасті й розвитку. А чорний - це символ родючості. Особливий архаїчний символізм притаманний і вишитому мотиву. Квітка - це символ юності й краси. А переплетення квіткових елементів з витіюватим рослинним мотивом є втіленням народного уявлення про структуру всесвіту, його довершеність і нескінченність.

Довжина пальто - 130 см. Без застібок. З боків розрізи довжиною 68 см. Оздоблено вишивкою хрестиком, яка зроблена  на промислових японських вишивальных машинах якісними нитками, що не  линяють. Виріб зшито вручну нашими майстринями.

Склад: 95% вовна. Підкладка: 100% віскоза.

Рекомендований догляд за виробом: хімчистка.

Зроблено в Україні.

Необхідний розмір пальто обговорюється після оформлення замовлення.

Вибраний Вами виріб можна пошити за індивідуальними мірками і видозмінити крій, підібрати інший колір тканини, і змінити колір ниток. Також можемо запропонувати виконати вишивку іншого  орнаменту або малюнка, обраного не з представлених на нашому сайті, а особисто Вами.

Будь-які індивідуальні зміни, в залежності від складності їх виконання, можуть вплинути на кінцеву вартість виробу. Даний аспект обговорюється з менеджером в процесі переговорів.

Передплата 100%

Супутні товари