Чоловіча вишиванка "Таємне бажання"


Вартість: 4 400,00 грн

Артикул: vysh_m7P


Чоловіча вишиванка "Таємне Бажання" в традиційній кольоровій гамі з геометричним орнаментом - стильний елемент гардеробу, який шикарно підійде для ділових зустрічей, повсякденного образу або для урочистих подій.

Геометричні орнаменти, використані в вишиванці, тісно пов'язані зі слов'янською міфологією і трипільською культурою. Знаки сонця, присутні в вишивці, в числі традиційних чоловічих символів. Сонце - вогненна батьківська енергія. Ромбічні знаки - це символ плодючості Землі-матері, щедро засіяної, зігрітої сонцем, щоб буяло наше життя. З духовної точки зору ромб - це «душа в окрасі». Цей знак вважають символом родючості. Основними кольорами української вишивки здавна був червоний і білий. Білий колір натуральної лляної матерії - символ невинності, чистоти і радості. Червоний колір вишивки - символ повноти життя, свободи і енергії, а також символ любові.

Пошиття - цілісний фасон з вирізом посередині. Горловина, груди і манжети вишиванки декоровані вишивкою, зробленою на промислових японських вишивальних машинах якісними нитками, що не линяють. На рукавах - застібки-гудзики. Виріб зшитий вручну нашими майстринями.

Склад: 100% високоякісний натуральний льон.

Рекомендований догляд за виробом: хімчистка.

Зроблено в Україні.

Необхідний розмір вишиванки обговорюється після оформлення замовлення.

Вибраний Вами виріб можна пошити за індивідуальними мірками і видозмінити крій, підібрати інший колір тканини, і змінити колір ниток. Також можемо запропонувати виконати вишивку іншого орнаменту або малюнка, обраного не з представлених на нашому сайті, а особисто Вами.

Будь-які індивідуальні зміни, в залежності від складності їх виконання, можуть вплинути на кінцеву вартість виробу. Даний аспект обговорюється з менеджером в процесі переговорів.

Передплата 100%

Супутні товари