Чоловіча вишиванка "Канадка"


Вартість: 4 400,00 грн

Артикул: vysh_m3P


Чоловіча вишиванка "Канадка" - це оригінальне переплетення одинадцятикінечного кленового листа, головного елемента канадського прапору, і української вишивки, яка вдало вписується в гардероб впевненого в собі чоловіка, що дотримується передових тенденцій. Актуальний мотив української вишивки в новому і незвичному контексті безумовно привертає до себе увагу. "Канадка" - вишиванка, яка говорить сама за себе.

Колорит канадського прапору має своє трактування в українській культурі. Білий колір - це символ чистоти і енергії, а червоний, в свою чергу, символізує кров, вогонь, пристрасть. Цей колір притягує енергію гармонії, творіння, любові. У контексті канадського прапору ці ж кольори трактуються наступним чином: червоний колір - колір хреста Святого Георгія, символізує Великобританію (колишню метрополію), а білий колір - Францію (колишню метрополію Квебека). Кленовий лист - це втілення єдності нації. Канадський кленовий лист, обіграний як елемент традиційної української вишиванки, набуває особливого значення і абсолютно новий сенс, тим самим стираючи кордони між культурами.

Пошиття - цілісний фасон з вирізом посередині. Горловина, груди і манжети вишиванки декоровані вишивкою, зробленою на промислових японських вишивальних машинах якісними нитками, що не линяють. На рукавах - застібки-гудзики. Виріб зшитий вручну нашими майстринями.

Склад: 100 % високоякісний натуральний льон.

Рекомендований догляд за виробом: хімчистка.

Зроблено в Україні.

Необхідний розмір вишиванки обговорюється після оформлення замовлення.

Вибраний Вами виріб можна пошити за індивідуальними мірками і видозмінити крій, підібрати інший колір тканини, і змінити колір ниток. Також можемо запропонувати виконати вишивку іншого орнаменту або малюнка, обраного не з представлених на нашому сайті, а особисто Вами.

Будь-які індивідуальні зміни, в залежності від складності їх виконання, можуть вплинути на кінцеву вартість виробу. Даний аспект обговорюється з менеджером в процесі переговорів.