Чоловіча вишиванка "Американка"


Вартість: 4 400,00 грн

Артикул: vysh_m2P


Чоловіча вишиванка "Американка" - симбіоз традиційного українського орнаменту і американського прапору. Стильне, яскраве і сміливе доповнення до гардеробу впевненого в собі чоловіка. Трендовий мотив української вишивки в несподіваному контексті безумовно привертає до себе увагу. "Американка" - відмінний спосіб заявити про себе без слів.

Колорит американського прапору має своє трактування в українській культурі. Білий колір - символ чистоти і енергії. Синій - це колір води, він символізує очищення, душевний спокій, також цей колір є найпотужнішим оберегом. Вогняний червоний, в свою чергу, притягує енергію гармонії, творіння, любові. Таке поєднання кольорів трактується як контраст між енергією і спокоєм. В американській культурі ці ж кольори трактуються наступним чином: червоний колір уособлює витривалість і доблесть, темно-синій - старанність, справедливість і пильність, білий - невинність і чистоту. 13 смуг американського прапору символізують 13 британських колоній, які утворили незалежну державу, синій криж - Союз, а число зірок відповідає числу штатів. Всі ці елементи, обіграні в дусі орнаментів української вишиванки, по-новому розкриваються і стирають кордони між культурами.

Пошиття - цілісний фасон з вирізом посередині. Горловина, груди і манжети вишиванки декоровані вишивкою хрестиком. На рукавах - застібки-гудзики. Вишивка зроблена на промислових японських вишивальних машинах якісними нитками, що не линяють. Виріб зшитий вручну нашими майстринями.

Склад: 100 % високоякісний натуральний льон.

Рекомендований догляд за виробом: хімчистка.

Зроблено в Україні.

Необхідний розмір вишиванки обговорюється після оформлення замовлення.

Вибраний Вами виріб можна пошити за індивідуальними мірками і видозмінити крій, підібрати інший колір тканини, і змінити колір ниток. Також можемо запропонувати виконати вишивку іншого орнаменту або малюнка, обраного не з представлених на нашому сайті, а особисто Вами.

Будь-які індивідуальні зміни, в залежності від складності їх виконання, можуть вплинути на кінцеву вартість виробу. Даний аспект обговорюється з менеджером в процесі переговорів.