Чоловіча вишиванка "Земне Кохання"


Вартість: 4 900,00 грн

Артикул: vysh_m6P


Чоловіча вишиванка "Земне Кохання" - це безперечно вдале переплетення архаїки і сучасного стилю. Така річ є не просто трендовим атрибутом, а й оберегом, який завжди буде актуальним, завдяки контрастному поєднанню червоного і чорного, а також автентичної вишивки в українському стилі. Вишиванка прекрасно підійде для ділового або вечірнього чоловічого гардероба.

У колориті і вишитому орнаменті укладений глибокий архаїчний символізм. Так чорний колір символізує родючість, а червоний - пристрасть, любов, енергію сонця. З давніх-давен вважалося, що червоний колір захищає від зла і притягує енергію гармонії, творіння, любові. У вишивці використані давньослов'янські сакральні символи. Домінує ромбічний мотив, який є потужним оберегом, що приносить щастя. Ромб - це символ сонця і родючості, ромб з крапкою посередині означає запліднення, а перехрещений ромб - це засіяна нива. Також у вишивці зустрічається трикутник - символ людини.

Пошиття - цілісний фасон з вирізом посередині. Горловина, груди і манжети вишиванки декоровані вишивкою, зробленою на промислових японських вишивальних машинах якісними нитками, що не линяють. На рукавах - застібки-гудзики. Виріб зшитий вручну нашими майстринями.

Склад: 100 % високоякісний натуральний льон.

Рекомендований догляд за виробом: хімчистка.

Зроблено в Україні.

Необхідний розмір вишиванки обговорюється після оформлення замовлення.

Вибраний Вами виріб можна пошити за індивідуальними мірками і видозмінити крій, підібрати інший колір тканини, і змінити колір ниток. Також можемо запропонувати виконати вишивку іншого орнаменту або малюнка, обраного не з представлених на нашому сайті, а особисто Вами.

Будь-які індивідуальні зміни, в залежності від складності їх виконання, можуть вплинути на кінцеву вартість виробу. Даний аспект обговорюється з менеджером в процесі переговорів.

Супутні товари