Чоловіча вишиванка "Вогненні Ниви"


Вартість: 4 900,00 грн

Артикул: vysh_m4P


Гармонійне переплетення тренду і традицій, насичене сакральної української орнаменталістики, народжує яскраву чоловічу вишиванку "Вогненні Ниви". Це безумовно гідне доповнення до гардеробу сучасного чоловіка. "Вогненні Ниви" - оригінальна вишиванка, яка вдало підкреслить як діловий, так і повсякденний чоловічий образ.

Полум'яний колорит і архаїчні орнаменти вишивки володіють особливим сакральним значенням. Коричневий колір - символ родючості, червоний - колір вогню, пристрасті і сонячної енергії, а медово-жовтий колір символізує достаток, багатство, благополуччя і радість. Вишиті орнаменти складаються з переплетення стародавніх ромбічних знаків. Ромб вважається істинно чоловічий символ-оберег, який приносить щастя. Різні його інтерпретації означають родючість і чоловічу силу. Так, наприклад, ромб з крапкою посередині є символом людини і запліднення, а перехрещений ромб - це символ засіяної ниви.

Пошиття - цілісний фасон з вирізом посередині. Горловина, груди і манжети вишиванки декоровані вишивкою, зробленою на промислових японських вишивальних машинах якісними нитками, що не линяють. На рукавах - застібки-гудзики. Виріб зшитий вручну нашими майстринями.

Склад: 100 % високоякісний натуральний льон.

Рекомендований догляд за виробом: хімчистка.

Зроблено в Україні.

Необхідний розмір вишиванки обговорюється після оформлення замовлення.

Вибраний Вами виріб можна пошити за індивідуальними мірками і видозмінити крій, підібрати інший колір тканини, і змінити колір ниток. Також можемо запропонувати виконати вишивку іншого орнаменту або малюнка, обраного не з представлених на нашому сайті, а особисто Вами.

Будь-які індивідуальні зміни, в залежності від складності їх виконання, можуть вплинути на кінцеву вартість виробу. Даний аспект обговорюється з менеджером в процесі переговорів.

Супутні товари