Чоловіча вишиванка "Одеситка"


Вартість: 4 400,00 грн

Артикул: vysh_m1P


Чоловіча вишиванка "Одеситка" - це аналог оригінальної одеської вишиванки, яка завоювала безліч симпатій. Ця "чисто одеська річ" поєднує автентичний мотив української вишивки з туристичним логотипом Одеси. "Одеситка" - колоритна річ з особливим значенням.

Традиційний колорит вишиванки несе глибоке архаїчне значення. Білий колір - це символ чистоти і енергії. Червоний - колір крові, вогню, пристрасті. Він притягує енергію гармонії, творіння, любові. А чорний символізує родючість, адже це колір землі. Поряд з традиційними елементами української вишивки, такими як ромб і символ матері (восьмикутний квітка-зірка), красується одеський якір, в якому також можна розгледіти і серце, і хвилі, і маяк.

Пошиття - цілісний фасон з вирізом посередині. Горловина, груди і манжети вишиванки декоровані вишивкою, зробленою на промислових японських вишивальних машинах якісними нитками, що не линяють. На рукавах - застібки-гудзики. Виріб зшитий вручну нашими майстринями.

Склад: 100 % високоякісний натуральний льон.

Рекомендований догляд за виробом: хімчистка.

Зроблено в Україні.

Необхідний розмір вишиванки обговорюється після оформлення замовлення.

Вибраний Вами виріб можна пошити за індивідуальними мірками і видозмінити крій, підібрати інший колір тканини, і змінити колір ниток. Також можемо запропонувати виконати вишивку іншого орнаменту або малюнка, обраного не з представлених на нашому сайті, а особисто Вами.

Будь-які індивідуальні зміни, в залежності від складності їх виконання, можуть вплинути на кінцеву вартість виробу. Даний аспект обговорюється з менеджером в процесі переговорів.