Коротка сукня з клинами "Кришталеві Ружі"


Вартість: 12 500,00 грн

Артикул: vysh61_9P


Чарівна сукня "Кришталеві Ружі" - бездоганне поєднання стильного фасону, пастельного колориту та квіткової вишивки в українському стилі.

Ніжна колірна гамма доповнюється символічною вишивкою. Троянда - улюблена квітка українців, яку здавна вишивали на одязі й  рушниках. Ніжні квіти, зібрані в геометричний  орнамент, втілюють уявлення людини про Всесвіт як про гармонійну систему. Крім того, троянда - це символ дівочої вроди та привабливості.

Довжина - 86 см. На планці - застібки-кнопки. З боків сукні клини, прикрашені вишивкою. Рукава декоровані в традиційній українській техніці - "пухлики". Резинка на горловині  дозволяє оголити плечі. На манжетах -  зав'язки-шнурки. Вишивка зроблена на промислових японських вишивальних машинах якісними нитками, що не линяють. Виріб зшитий вручну  нашими майстринями.

Склад: 100 % високоякісний натуральний льон.

Рекомендований догляд за виробом: хімчистка.

Зроблено в Україні.

Необхідний розмір вишиванки обговорюється після оформлення замовлення.

Вибраний Вами виріб можна пошити за індивідуальними мірками і видозмінити крій, підібрати інший колір тканини, і змінити колір ниток. Також можемо запропонувати виконати  вишивку іншого орнаменту або малюнка, обраного не з представлених на нашому сайті, а особисто Вами.

Будь-які індивідуальні зміни, в залежності від складності їх виконання, можуть вплинути на кінцеву вартість виробу. Даний аспект обговорюється з менеджером в процесі  переговорів.

 
 
 
Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Plahta (@plahta.com.ua)

 
 
 
Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Plahta (@plahta.com.ua)

 
 
 
Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Plahta (@plahta.com.ua)

Передплата 100%

Супутні товари