Коротка оксамитова сукня "Диво-Дерево" - Plahta - магазин-ательє сучасних вишиванок

Коротка оксамитова сукня "Диво-Дерево"


Вартість: 15 500,00 грн

Артикул: v011.028p


Вишуканий оксамит та багата автентична вишивка - гармонія стилю, втілена в сукні "Диво-Дерево".

На смарагдово-зеленому оксамиті красується символічна вишивка. Так зване, "Дерево Життя" - це український етнічний обереговий знак, який має декілька значень: Мати-Природа, Жінка-Мати, уособлення структури світобудови. Квіти на Дереві Життя символізують красу і молодість, а птиці - це посланці Божого Духа, що оберігають родину.

Довжина - 86 см. У сукні V-образна горловина. На планці - застібки-кнопки. Рукава виконані в традиційній українській техніці "пухлики". На рукавах - застібки-гудзики. Вишивка зроблена на промислових японських вишивальних машинах якісними нитками, що не втрачають колір. Виріб зшитий вручну нашими майстринями.

Склад: 50% шовк, 50% бавовна.

Рекомендований догляд за виробом: хімчистка.

Зроблено в Україні.

Необхідний розмір вишиванки обговорюється після оформлення замовлення.

Вибраний Вами виріб можна пошити за індивідуальними мірками і видозмінити крій, підібрати інший колір тканини, і змінити колір ниток. Також можемо запропонувати виконати вишивку іншого орнаменту або малюнка, обраного не з представлених на нашому сайті, а особисто Вами.

Будь-які індивідуальні зміни, в залежності від складності їх виконання, можуть вплинути на кінцеву вартість виробу. Даний аспект обговорюється з менеджером в процесі переговорів.

Передплата 100%