Блакитна довга сукня з запахом "Птах-Мрія"


Вартість: 16 200,00 грн

Артикул: vysh67_2P


Оригінальна та жіночна сукня "Птах-Мрія" стане справжньою перлиною Вашого образу! Стильний фасон і прекрасна автентична вишивка виглядають вишукано та відповідають передовим модним тенденціям.

Блакитний колір сукні доповнений оригінальною вишивкою. У вишитому мотиві простежуються казкові птахи-павичі. Павич - це символ молодості й сімейного щастя. Парні павичі є одним з основних українських весільних мотивів.

Довжина - 150 см. Сукня з запахом і кишенями. Рукава виконані в традиційній українській техніці "пухлики". На рукавах - застібки-гудзики. Вишивка хрестиком зроблена на промислових японських вишивальних машинах якісними нитками, що не линяють. Виріб зшитий вручну нашими майстринями.

Склад: 100 % високоякісний натуральний льон.

Рекомендований догляд за виробом: хімчистка.

Зроблено в Україні.

Необхідний розмір вишиванки обговорюється після оформлення замовлення.

Вибраний Вами виріб можна пошити за індивідуальними мірками і видозмінити крій, підібрати інший колір тканини, і змінити колір ниток. Також можемо запропонувати виконати вишивку іншого орнаменту або малюнка, обраного не з представлених на нашому сайті, а особисто Вами.

Будь-які індивідуальні зміни, в залежності від складності їх виконання, можуть вплинути на кінцеву вартість виробу. Даний аспект обговорюється з менеджером в процесі переговорів.

Передплата 100%

Супутні товари