Довга сукня з вишивкою "Цар-Птах"


Вартість: 12 500,00 грн

Артикул: vysh63_3P


Вишита сукня "Цар-Птах" - справжнє втілення розкоші та стилю. Оригінальний колорит і багата вишивка відповідають передовим тенденціям моди.

На благородному льоні кольору фуксії красується символічна монохромна вишивка. У вишитому мотиві простежуються казкові птахи-павичі. Павич - це жар-птиця, яка несе в собі сонячну енергію розвитку. Також павич це символ молодості та сімейного щастя.

Довжина сукні - 150 см. Комір - стійка. На планці - застібки-кнопки. Горловина і рукава декоровані в традиційних українських техніках - "збиранка" та "пухлики". На рукавах - застібки-гудзики. Вишивка хрестиком зроблена на промислових японських вишивальних машинах якісними нитками, що не линяють. Виріб зшитий вручну нашими майстринями.

Склад: 100 % високоякісний натуральний льон.

Рекомендований догляд за виробом: хімчистка.

Зроблено в Україні.

Необхідний розмір вишиванки обговорюється після оформлення замовлення.

Вибраний Вами виріб можна пошити за індивідуальними мірками і видозмінити крій, підібрати інший колір тканини, і змінити колір ниток. Також можемо запропонувати виконати вишивку іншого орнаменту або малюнка, обраного не з представлених на нашому сайті, а особисто Вами.

Будь-які індивідуальні зміни, в залежності від складності їх виконання, можуть вплинути на кінцеву вартість виробу. Даний аспект обговорюється з менеджером в процесі переговорів.

Супутні товари