Довга сукня з клинами "Зимові Чари"


Вартість: 13 900,00 грн

Артикул: vysh15_3P


"Зимові Чари" - білосніжна сукня з витонченою квітковою вишивкою.

В українській вишивці квітка - це символ краси, юності та чистоти. Квіти, зібрані в систему орнаменту, символізували уявлення народу про всесвіт і його нескінченність. Поряд із квітами, у вишивці присутні давньослов'янські жіночі символи - спіраль та хвилі, які позначали воду.

Довжина - 130 см. Спереду, ззаду та з боків сукні - клини, прикрашені вишивкою. Горловина виконана в традиційній українській техніці - "збиранка". Манжети на резинці. Вишивка зроблена на промислових японських вишивальних машинах якісними нитками, що не линяють. Виріб зшитий вручну нашими майстринями.

Склад: 100% високоякісний натуральний льон.

Рекомендований догляд за виробом: хімчистка.

Зроблено в Україні.

Необхідний розмір вишиванки обговорюється після оформлення замовлення.

Вибраний Вами виріб можна пошити за індивідуальними мірками і видозмінити крій, підібрати інший колір тканини, і змінити колір ниток. Також можемо запропонувати виконати вишивку іншого орнаменту або малюнка, обраного не з представлених на нашому сайті, а особисто Вами.

Будь-які індивідуальні зміни, в залежності від складності їх виконання, можуть вплинути на кінцеву вартість виробу. Даний аспект обговорюється з менеджером в процесі переговорів.

Супутні товари