Довга сукня з клинами "Весна-Красна" - Plahta - магазин-ательє сучасних вишиванок

Довга сукня з клинами "Весна-Красна"


Вартість: 20 200,00 грн

Артикул: v054.019p


В сукні "Весна-Красна" дивовижно гармонійно поєднані оригінальний фасон, яскравий український колорит і вишивка традиційних мотивів. "Весна-Красна" безперечно відповідає передовим трендовим тенденціям.

Багатий колорит доповнює символічна вишивка. Домінуючий мотив - восьмикутна зірка, яку називають "повна ружа" або Зірка Матері. Цей архаїчний символ неймовірно багатозначний. Це і Сонце, і прообраз Природи та Бога, й символ енергетичного поля кожного живого організму. Поряд із Зіркою Матері в вишитому орнаменті присутні ромби (символи родючості) й спіралеподібні елементи "баранячі роги".

Довжина - 130 см. На планці - застібки-кнопки. З боків сукні клини, прикрашені вишивкою. Горловина і рукава виконані в традиційних українських техніках - "збиранка" та "пухлики". На рукавах - застібки-гудзики. Вишивка хрестиком зроблена на промислових японських вишивальних машинах якісними нитками, що не линяють. Виріб зшитий вручну нашими майстринями.

Склад: 100 % високоякісний невибілений натуральний льон.

Рекомендований догляд за виробом: хімчистка.

Зроблено в Україні.

Необхідний розмір вишиванки обговорюється після оформлення замовлення.

Вибраний Вами виріб можна пошити за індивідуальними мірками і видозмінити крій, підібрати інший колір тканини, і змінити колір ниток. Також можемо запропонувати виконати вишивку іншого орнаменту або малюнка, обраного не з представлених на нашому сайті, а особисто Вами.

Будь-які індивідуальні зміни, в залежності від складності їх виконання, можуть вплинути на кінцеву вартість виробу. Даний аспект обговорюється з менеджером в процесі переговорів.

Передплата 100%