Довга сукня з клинами "Спалах Сонця"


Вартість: 12 500,00 грн

Артикул: vysh97P


"Спалах Сонця" - оригінальна сукня з вишивкою в етнічному стилі. Контрастний колорит, підкреслений ритмом геометричного орнаменту, стане "перлиною" Вашого приголомшливого образу.

У вишивці домінує ромбічний мотив, який є потужним оберегом, що приносить щастя. Ромб - це символ сонця та родючості, а вишитий трикутник символізує людину.

Довжина - 130 см. На планці - застібки-кнопки. З боків сукні клини, прикрашені вишивкою. Горловина і рукава виконані в традиційних українських техніках - "збиранка" та "пухлики". На рукавах - застібки-гудзики. Вишивка зроблена на промислових японських вишивальних машинах якісними нитками, що не линяють. Виріб зшитий вручну нашими майстринями.

Склад: 100 % високоякісний натуральний льон.

Рекомендований догляд за виробом: хімчистка.

Зроблено в Україні.

Необхідний розмір вишиванки обговорюється після оформлення замовлення.

Вибраний Вами виріб можна пошити за індивідуальними мірками і видозмінити крій, підібрати інший колір тканини, і змінити колір ниток. Також можемо запропонувати виконати вишивку іншого орнаменту або малюнка, обраного не з представлених на нашому сайті, а особисто Вами.

Будь-які індивідуальні зміни, в залежності від складності їх виконання, можуть вплинути на кінцеву вартість виробу. Даний аспект обговорюється з менеджером в процесі переговорів.

 
 
 
Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Plahta (@plahta.com.ua)

Супутні товари