Довга сукня з клинами "Дерево Життя"


Вартість: 10 200,00 грн

Артикул: vysh7_5P


Цей товар доступний до замовлення по передоплаті.

У ніжній сукні "Дерево Життя" Ви точно не залишитеся непоміченою! Пастельний колорит, символічний вишитий мотив й оригінальний фасон відповідають передовим критеріям сучасних модних тенденцій.

Зі світло-рожевим кольором льону чудово гармонує біла вишивка, що несе глибинний архаїчний зміст. Домінуючий мотив у вишивці - "Дерево Життя". Це один з найдавніших символів, що втілює зв'язок землі з небом. До того ж здавна вважалося, що цей символ приносить щастя й захищає від зла. Квіти на Дереві Життя символізують красу та молодість, а птиці - душу людини.

Довжина - 130 см. З боків сукні - клини, прикрашені вишивкою. На планці - застібки-кнопки. Горловина і рукава декоровані в традиційних українських техніках - "збиранка" та  "пухлики". На рукавах - застібки-гудзики. Вишивка зроблена на промислових японських вишивальних машинах якісними нитками, що не линяють. Виріб зшитий вручну нашими  майстринями.

Склад: 100% високоякісний натуральний льон.

Рекомендований догляд за виробом: хімчистка.

Зроблено в Україні.

Необхідний розмір вишиванки обговорюється після оформлення замовлення.

Вибраний Вами виріб можна пошити за індивідуальними мірками і видозмінити крій, підібрати інший колір тканини, і змінити колір ниток. Також можемо запропонувати виконати вишивку іншого орнаменту або малюнка, обраного не з представлених на нашому сайті, а особисто Вами.

Будь-які індивідуальні зміни, в залежності від складності їх виконання, можуть вплинути на кінцеву вартість виробу. Даний аспект обговорюється з менеджером в процесі переговорів.

Передплата 100%

Супутні товари