Довга сукня "Таємний Сад"


Вартість: 14 600,00 грн

Артикул: vysh70P


Неймовірно яскрава сукня "Таємний Сад" - ключ до створення оригінального лакшері образу. Поєднання розкішного шовкового оксамиту й української вишивки зробить Ваш стиль неповторним.

Нетрадиційна колірна гамма гармонійно переплітається з архаїчністю вишитого орнаменту. Домінуючий мотив у вишивці - "Дерево Життя". Це один з найдавніших символів, що втілює зв'язок землі з небом. До того ж здавна вважалося, що цей символ приносить щастя й захищає від зла. Квіти на Дереві Життя символізують красу та молодість.

Довжина - 130 см. У сукні V-образна горловина. На планці - застібки-кнопки. Рукава виконані в традиційній українській техніці "пухлики". На рукавах - застібки-гудзики. Вишивка зроблена на промислових японських вишивальних машинах якісними нитками, що не линяють. Виріб зшитий вручну нашими майстринями.

Склад: 50% шовк, 50% бавовна.

Рекомендований догляд за виробом: хімчистка.

Зроблено в Україні.

Необхідний розмір вишиванки обговорюється після оформлення замовлення.

Вибраний Вами виріб можна пошити за індивідуальними мірками і видозмінити крій, підібрати інший колір тканини, і змінити колір ниток. Також можемо запропонувати виконати вишивку іншого орнаменту або малюнка, обраного не з представлених на нашому сайті, а особисто Вами.

Будь-які індивідуальні зміни, в залежності від складності їх виконання, можуть вплинути на кінцеву вартість виробу. Даний аспект обговорюється з менеджером в процесі переговорів.

Передплата 100%

Супутні товари