Довга оксамитова сукня "Мідна Квітка"


Вартість: 17 400,00 грн

Артикул: vysh57_2P


Оксамитова сукня "Мідна Квітка" - це поєднання сучасної розкоші, вишивки вишуканого орнаменту й українського шарму. "Мідна Квітка" створена, щоб дивувати та зачаровувати!

Шляхетний коричневий оксамит чудово гармонує з вишивкою в бордово-охристих тонах, доповненою зеленим кольором. Квітковий орнамент, використаний у вишивці, розроблений на основі автентичних мотивів. В українській культурі квіти символізують красу, молодість, процвітання роду.

Довжина - 130 см. На планці - застібки-кнопки. Рукава виконані в традиційній українській техніці "пухлики". На рукавах - застібки-гудзики. Вишивка хрестиком зроблена на промислових японських вишивальних машинах якісними нитками, що не линяють. Виріб зшитий вручну нашими майстринями.

Склад: 100% бавовна. Підкладка: 100% віскоза.

Рекомендований догляд за виробом: хімчистка.

Зроблено в Україні.

Необхідний розмір вишиванки обговорюється після оформлення замовлення.

Вибраний Вами виріб можна пошити за індивідуальними мірками і видозмінити крій, підібрати інший колір тканини, і змінити колір ниток. Також можемо запропонувати виконати вишивку іншого орнаменту або малюнка, обраного не з представлених на нашому сайті, а особисто Вами.

Будь-які індивідуальні зміни, в залежності від складності їх виконання, можуть вплинути на кінцеву вартість виробу. Даний аспект обговорюється з менеджером в процесі переговорів.

Передплата 100%

Супутні товари