Довга червона сукня "Таємне Бажання"


Вартість: 13 900,00 грн

Артикул: vysh29_3P


Вишита сукня "Таємне Бажання" - палкий український шарм в сучасному контексті. Будьте чарівні та здійсніть свої таємні бажання!

Контрастне поєднання червоного та чорного кольору не тільки виглядає приголомшливо, але й символізує любов, пристрасть, родючість. Що ж стосується вишивки, квітка - це символ краси, юності, чистоти й процвітання роду. А повторювані квіти, зібрані в систему орнаменту, символізували уявлення народу про Всесвіт і його нескінченність.

Довжина - 130 см. На планці - застібки-кнопки. З боків сукні клини, прикрашені вишивкою. Горловина і рукава виконані в традиційних українських техніках - "збиранка" та "пухлики". На рукавах - застібки-гудзики. Вишивка хрестиком зроблена на промислових японських вишивальних машинах якісними нитками, що не линяють. Виріб зшитий вручну нашими майстринями.

Склад: 100 % високоякісний натуральний льон.

Рекомендований догляд за виробом: хімчистка.

Зроблено в Україні.

Необхідний розмір вишиванки обговорюється після оформлення замовлення.

Вибраний Вами виріб можна пошити за індивідуальними мірками і видозмінити крій, підібрати інший колір тканини, і змінити колір ниток. Також можемо запропонувати виконати вишивку іншого орнаменту або малюнка, обраного не з представлених на нашому сайті, а особисто Вами.

Будь-які індивідуальні зміни, в залежності від складності їх виконання, можуть вплинути на кінцеву вартість виробу. Даний аспект обговорюється з менеджером в процесі переговорів.

Передплата 100%

Супутні товари