Довга сукня з вишивкою "Земне Кохання"


Вартість: 5 800,00 грн

Стара ціна: 7 250,00 грн
Ви заощаджуєте: 1 450,00 грн(20%)

Артикул: vysh20_2P


Довга сукня "Земне Кохання" поєднує в собі простий, але вдалий колорит, автентичну українську вишивку та зручний жіночний фасон. До того ж, така сукня може стати "перлиною" автентичного весільного вбрання.

У колориті й вишитому орнаменті закладено глибокий архаїчний символізм. Білий колір символізує чистоту та енергію, а червоний - пристрасть, любов, сонце. У вишивці  використані давньослов'янські сакральні символи. Домінує ромбічний мотив, який є потужним оберегом, що приносить щастя. Ромб - це символ сонця та родючості. Також у вишивці  зустрічається трикутник - символ людини.

Довжина сукні - 130 см. На планці - застібки-кнопки. Горловина і рукава декоровані в традиційних українських техніках - "збиранка" та "пухлики". На рукавах - застібки-гудзики.  Вишивка хрестиком зроблена на промислових японських вишивальних машинах якісними нитками, що не линяють. Виріб зшитий вручну нашими майстринями.

Склад: 100 % високоякісний натуральний льон.

Рекомендований догляд за виробом: хімчистка.

Зроблено в Україні.

Необхідний розмір вишиванки обговорюється після оформлення замовлення.

Вибраний Вами виріб можна пошити за індивідуальними мірками і видозмінити крій, підібрати інший колір тканини, і змінити колір ниток. Також можемо запропонувати виконати  вишивку іншого орнаменту або малюнка, обраного не з представлених на нашому сайті, а особисто Вами.

Будь-які індивідуальні зміни, в залежності від складності їх виконання, можуть вплинути на кінцеву вартість виробу. Даний аспект обговорюється з менеджером в процесі  переговорів.

Супутні товари

 • -20%
  Сукня-вишиванка 5 400,00 грн

  Сукня-вишиванка "Земне Кохання"

  Стара ціна: 6 750,00 грн
  Ви заощаджуєте: 1 350,00 грн (20%)
 • -20%
  Чоловіча вишиванка 3 200,00 грн

  Чоловіча вишиванка "Земне Кохання"

  Стара ціна: 4 000,00 грн
  Ви заощаджуєте: 800,00 грн (20%)