Довга сукня з вишивкою "Краса-Павушка"


Вартість: 13 800,00 грн

Артикул: vysh64_2Р


Чарівна сукня "Краса-Павушка" з автентичною українською вишивкою обов'язково стане невід'ємною частиною сучасного й яскравого образу.

Блакитний та білий колір гармонійно переплітаються й доповнюють один одного. Блакитний - це колір небосхилу, він символізує чистоту фізичну і духовну. А білий колір - це колір енергії. Домінує зооморфна вишивка з павичами. Павич - це символ молодості та сімейного щастя. Парні павичі є одним з основних українських весільних мотивів.

Довжина - 150 см. На планці - застібки-кнопки. Рукава виконані в традиційній українській техніці "пухлики". На рукавах - застібки-гудзики. Вишивка хрестиком зроблена на промислових японських вишивальних машинах якісними нитками, що не линяють. Виріб зшитий вручну нашими майстринями.

Склад: 100 % високоякісний натуральний льон.

Рекомендований догляд за виробом: хімчистка.

Зроблено в Україні.

Необхідний розмір вишиванки обговорюється після оформлення замовлення.

Вибраний Вами виріб можна пошити за індивідуальними мірками і видозмінити крій, підібрати інший колір тканини, і змінити колір ниток. Також можемо запропонувати виконати вишивку іншого орнаменту або малюнка, обраного не з представлених на нашому сайті, а особисто Вами.

Будь-які індивідуальні зміни, в залежності від складності їх виконання, можуть вплинути на кінцеву вартість виробу. Даний аспект обговорюється з менеджером в процесі переговорів.

Супутні товари