Довга сукня з клинами "Весна-Красна"


Вартість: 13 900,00 грн

Артикул: vysh54_9P


"Весна-Красна" - розкішна сукня для створення неповторного й стильного образу. В ній чудово поєднуються нетривіальний колорит і символічна вишивка традиційних  мотивів.

Домінуючий мотив у вишивці - восьмикутна зірка, яку називають "повна ружа" або Зірка Матері. Цей архаїчний символ неймовірно багатозначний. Це і Сонце, і прообраз Природи  та Бога, й символ енергетичного поля кожного живого організму. Поряд із Зіркою Матері, в вишитому орнаменті присутні ромби (символи родючості) й спіралеподібні елементи  "баранячі роги".

Довжина - 130 см. На планці - застібки-кнопки. З боків сукні клини, прикрашені вишивкою. Горловина і рукава виконані в традиційних українських техніках - "збиранка" та  "пухлики". На рукавах - застібки-гудзики. Вишивка хрестиком зроблена на промислових японських вишивальних машинах якісними нитками, що не линяють. Виріб зшитий вручну  нашими майстринями.

Склад: 100% високоякісний натуральний льон.

Рекомендований догляд за виробом: хімчистка.

Зроблено в Україні.

Необхідний розмір вишиванки обговорюється після оформлення замовлення.

Вибраний Вами виріб можна пошити за індивідуальними мірками і видозмінити крій, підібрати інший колір тканини, і змінити колір ниток. Також можемо запропонувати виконати  вишивку іншого орнаменту або малюнка, обраного не з представлених на нашому сайті, а особисто Вами.

Будь-які індивідуальні зміни, в залежності від складності їх виконання, можуть вплинути на кінцеву вартість виробу. Даний аспект обговорюється з менеджером в процесі  переговорів.

 
 
 
Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Plahta (@plahta.com.ua)

 
 
 
Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Plahta (@plahta.com.ua)

Супутні товари