Довга сукня з клинами "Диво-Дерево"


Вартість: 8 300,00 грн

Артикул: vysh11_17P


У ніжній весняній сукні "Диво-Дерево" Ви точно не залишитеся непоміченою! Жіночний колорит, символічний вишитий мотив "Дерево Життя" та оригінальний фасон відповідають передовим критеріям сучасних модних тенденцій.

З бірюзовим кольором льону чудово гармонує біло-рожева вишивка, що несе глибинний архаїчний зміст. Так зване, "Дерево Життя" - це український етнічний обереговий знак, який має декілька значень: Мати-Природа, Жінка-Мати, уособлення структури світобудови. Квіти на Дереві Життя символізують красу і молодість, а птиці - це посланці Божого Духа, що оберігають родину.

Довжина - 130 см. З боків сукні - клини, прикрашені вишивкою. На планці - застібки-кнопки. Горловина і рукава декоровані в традиційних українських техніках - "збиранка" та  "пухлики". На рукавах - застібки-гудзики. Вишивка зроблена на промислових японських вишивальних машинах якісними нитками, що не линяють. Виріб зшитий вручну нашими  майстринями.

Склад: 100% високоякісний натуральний льон.

Рекомендований догляд за виробом: хімчистка.

Зроблено в Україні.

Необхідний розмір вишиванки обговорюється після оформлення замовлення.

Вибраний Вами виріб можна пошити за індивідуальними мірками і видозмінити крій, підібрати інший колір тканини, і змінити колір ниток. Також можемо запропонувати виконати вишивку іншого орнаменту або малюнка, обраного не з представлених на нашому сайті, а особисто Вами.

Будь-які індивідуальні зміни, в залежності від складності їх виконання, можуть вплинути на кінцеву вартість виробу. Даний аспект обговорюється з менеджером в процесі переговорів.

 

Публикация от Plahta (@plahta.com.ua)

Супутні товари