Довга сукня "Вогняний Танок"


Вартість: 11 900,00 грн

Артикул: vysh51_4P


Сукня "Вогняний Танок" - приголомшливе поєднання трендового колориту, українського шарму й оригінальної сучасності.

Колірна гамма сукні проста та символічна. Гірчичний колір - це колір меду та пшениці, символ достатку й благополуччя. Білий колір пов'язаний з ідеєю світла та чистоти. А чорний колір здавна символізував родючість. Вишивка виконана за мотивами знаменитих Кролевецьких рушників. Упорядкований ритм орнаментальних смуг відображає народне уявлення про структуру Всесвіту. Домінують ромбовидні форми - символи Землі та родючості.

Довжина - 130 см. У сукні V-образна горловина й виточки на грудях. На планці - застібки-кнопки. З боків сукні клини, прикрашені вишивкою. Рукава виконані в традиційній українській техніці "пухлики". На манжетах - зав'язки-шнурки. Вишивка хрестиком зроблена на промислових японських вишивальних машинах якісними нитками, що не линяють. Виріб зшитий вручну нашими майстринями.

Склад: 100 % високоякісний натуральний льон.

Рекомендований догляд за виробом: хімчистка.

Зроблено в Україні.

Необхідний розмір вишиванки обговорюється після оформлення замовлення.

Вибраний Вами виріб можна пошити за індивідуальними мірками і видозмінити крій, підібрати інший колір тканини, і змінити колір ниток. Також можемо запропонувати виконати  вишивку іншого орнаменту або малюнка, обраного не з представлених на нашому сайті, а особисто Вами.

Будь-які індивідуальні зміни, в залежності від складності їх виконання, можуть вплинути на кінцеву вартість виробу. Даний аспект обговорюється з менеджером в процесі  переговорів.

Передплата 100%

Супутні товари