Довга сукня "Сузір'я Щастя"


Вартість: 8 700,00 грн

Артикул: vysh44_5P


Цей товар доступний до замовлення по передоплаті.

Стильна оливкова сукня "Сузір'я Щастя" обов'язково стане улюбленим елементом Вашого гардеробу, а оригінальний колорит й автентична українська вишивка зачаровують з першого погляду!

Домінуючий мотив, використаний в вишитому орнаменті - зірки. Зірки на рукавах уособлюють архаїчне уявлення народу про структуру Всесвіту, його впорядкованості та гармонії. Також, зірки - це знак небесного вогню, знак розуму. Поряд із зірками простежуються восьмикутні сонячні розетки.

Довжина - 130 см. У сукні V-образна горловина й виточки на грудях. На планці - застібки-кнопки. Рукава виконані в традиційній українській техніці "пухлики". На рукавах - застібки-гудзики. Вишивка хрестиком зроблена на промислових японських вишивальних машинах якісними нитками, що не линяють. Виріб зшитий вручну нашими майстринями.

Склад: 100 % високоякісний натуральний льон.

Рекомендований догляд за виробом: хімчистка.

Зроблено в Україні.

Необхідний розмір вишиванки обговорюється після оформлення замовлення.

Вибраний Вами виріб можна пошити за індивідуальними мірками і видозмінити крій, підібрати інший колір тканини, і змінити колір ниток. Також можемо запропонувати виконати вишивку іншого орнаменту або малюнка, обраного не з представлених на нашому сайті, а особисто Вами.

Будь-які індивідуальні зміни, в залежності від складності їх виконання, можуть вплинути на кінцеву вартість виробу. Даний аспект обговорюється з менеджером в процесі переговорів.

Передплата 100%

Супутні товари