Довга сукня "Мідна Квітка"


Вартість: 9 900,00 грн

Артикул: vysh57P


Цей товар доступний до замовлення по передоплаті.

Розкішна сукня "Мідна Квітка" - це яскраве поєднання сучасного тренду, елегантної вишивки квіткового орнаменту й українського шарму. "Мідна Квітка" створена, щоб дивувати та зачаровувати!

Червоно-оранжевий і зелений кольори гармонійно переплітаються та доповнюють один одного. Червоно-оранжевий - це виразний і активний колір, який символізує вогонь,  життєлюбність, радість, пристрасть і любов. А зелений колір льону асоціюється з молодістю, весною, красою, відродженням і безперервністю життя. Квітковий орнамент,  використаний у вишивці, розроблений на основі автентичних мотивів. В українській культурі квіти символізують красу, молодість, процвітання роду. А квіткова вишивка в червоних  тонах - це найсильніший оберіг любові.

Довжина - 130 см. На планці - застібки-кнопки. Рукава виконані в традиційній українській техніці "пухлики". На рукавах - застібки-гудзики. Вишивка хрестиком зроблена на  промислових японських вишивальних машинах якісними нитками, що не линяють. Виріб зшитий вручну нашими майстринями.

Склад: 100 % високоякісний натуральний льон.

Рекомендований догляд за виробом: хімчистка.

Зроблено в Україні.

Необхідний розмір вишиванки обговорюється після оформлення замовлення.

Вибраний Вами виріб можна пошити за індивідуальними мірками і видозмінити крій, підібрати інший колір тканини, і змінити колір ниток. Також можемо запропонувати виконати  вишивку іншого орнаменту або малюнка, обраного не з представлених на нашому сайті, а особисто Вами.

Будь-які індивідуальні зміни, в залежності від складності їх виконання, можуть вплинути на кінцеву вартість виробу. Даний аспект обговорюється з менеджером в процесі  переговорів.

Супутні товари