Довга сукня "Повітряна Фантазія"


Вартість: 8 700,00 грн

Артикул: vysh27_3P


Цей товар доступний до замовлення по передоплаті.

Довга сукня "Повітряна Фантазія" - елегантне дизайнерське плаття, вишивка якого додає образу неповторності і легкості. Цікавий крій сукні не сковує рухи, в ньому Ви відчуєте себе вільно і в той же час отримаєте розкішний образ.

У цій сукні представлено оригінальне сплетіння рослинного і геометричного орнаменту, а також використана цікава кольорова гамма. Кольори вишивки - жовтий і оранжевий, не дивлячись на те що ці кольори в українській вишивці використовувалися не як основні, а як додаткові, але все ж мають свою символіку. Оранжевий - символ слави, величі і гідності. Жовтий - символ тепла, радості і поваги, колір золота і стиглого колоса, через які він уособлює Сонячне світло і разом з тим, землю, як основу стиглих хлібів. Молочний колір тканини - символ невинності, чистоти і радості.

Довжина сукні - 130 см. На планці - застібки-кнопки. Горловина виконана в традиційній українській техніці - "збиранка". Рукава - дзвіночки. Вишивка зроблена на промислових японських вишивальних машинах якісними нитками, що не линяють. Виріб зшитий вручну нашими майстринями.

Склад: 100% високоякісний натуральний льон.

Рекомендований догляд за виробом: хімчистка.

Зроблено в Україні.

Необхідний розмір вишиванки обговорюється після оформлення замовлення.

Вибраний Вами виріб можна пошити за індивідуальними мірками і видозмінити крій, підібрати інший колір тканини, і змінити колір ниток. Також можемо запропонувати виконати вишивку іншого орнаменту або малюнка, обраного не з представлених на нашому сайті, а особисто Вами.

Будь-які індивідуальні зміни, в залежності від складності їх виконання, можуть вплинути на кінцеву вартість виробу. Даний аспект обговорюється з менеджером в процесі переговорів.

Супутні товари