Довга сукня "Трояндовий Спалах"


Вартість: 8 100,00 грн

Артикул: vysh1_5P


Цей товар доступний до замовлення по передоплаті.

Довга сукня з червоними трояндами, вишитими хрестиком - стильний елемент гардеробу впевненої жінки, який ідеально підійде до ділового, вечірнього або повсякденного образу. Автентична українська вишивка в сучасному контексті є тенденцією, що сподобалася всьому світу.

Білий колір лляної матерії символізує силу, енергію, чистоту як фізичну, так і духовну, а червоний колір вишивки - любов, пристрасть, вогненну кров. Троянди (вишиті елементи на сукні) володіють своєю символікою. Стара назва троянди - "ружа"вона співзвучна древній назві Сонця і крові. Узори з "ружами" (трояндами) здавна укладалися за законами рослинного орнаменту, що означало безперервний сонячний рух з вічним оновленням.

Довжина - 130 см. На планці - застібки-кнопки. Горловина і рукава виконані в традиційних українських техніках - "збиранка" та "пухлики". На рукавах - застібки-гудзики. Вишивка зроблена на промислових японських вишивальних машинах якісними нитками, що не линяють. Виріб зшитий вручну нашими майстринями.

Склад: 100% високоякісний натуральний льон.

Рекомендований догляд за виробом: хімчистка.

Зроблено в Україні.

Необхідний розмір вишиванки обговорюється після оформлення замовлення.

Вибраний Вами виріб можна пошити за індивідуальними мірками і видозмінити крій, підібрати інший колір тканини, і змінити колір ниток. Також можемо запропонувати виконати вишивку іншого орнаменту або малюнка, обраного не з представлених на нашому сайті, а особисто Вами.

Будь-які індивідуальні зміни, в залежності від складності їх виконання, можуть вплинути на кінцеву вартість виробу. Даний аспект обговорюється з менеджером в процесі переговорів.

Передплата 100%

Супутні товари