Довга сукня "Трипільське Сонце"


Вартість: 10 500,00 грн

Артикул: vysh18P


Яскраве плаття-вишиванка "Трипільське Сонце" - чарівне поєднання актуального і зручного фасону, барвистого контрастного колориту і загадкової автентичної вишивки за мотивами давньослов'янських орнаментів. У такій сукні важко залишитися непоміченою. Сукня-вишиванка - універсальний елемент гардеробу, вдало вписується в діловий, вечірній або молодіжний образ. "Трипільське Сонце" огорне Вас своїм магічним флером.

Довжина сукні - 130 см. На планці - застібки-кнопки. Горловина і рукава виконані в традиційних українських техніках - "збиранка" та "пухлики". На рукавах - застібки-гудзики. Вишивка гладдю зроблена на промислових японських вишивальних машинах якісними нитками, що не линяють. Виріб зшитий вручну нашими майстринями.

Склад: 100 % високоякісний натуральний льон.

Рекомендований догляд за виробом: хімчистка.

Зроблено в Україні.

Необхідний розмір вишиванки обговорюється після оформлення замовлення.

Вибраний Вами виріб можна пошити за індивідуальними мірками і видозмінити крій, підібрати інший колір тканини, і змінити колір ниток. Також можемо запропонувати виконати вишивку іншого орнаменту або малюнка, обраного не з представлених на нашому сайті, а особисто Вами.

Будь-які індивідуальні зміни, в залежності від складності їх виконання, можуть вплинути на кінцеву вартість виробу. Даний аспект обговорюється з менеджером в процесі переговорів.

Передплата 100%

Супутні товари