Довга сукня "Шарм Традицій"


Вартість: 10 800,00 грн

Артикул: vysh22P


Додайте в свій образ нотку автентичної чарівності і привабливості з сукнею "Шарм Традицій". Вона поєднує універсальний і зручний фасон з трендовою вишивкою хрестиком в українському стилі, виконаної в актуальних кольорах. Таке плаття стане "родзинкою" вашого гардеробу і прекрасно підійде як для ділового або вечірнього, так і для молодіжного стилю.

Традиційний колорит сукні-вишиванки містить в собі глибокий архаїчний символізм. Білий колір - символ чистоти і енергії, синій - колір води, жіночого начала, а червоний здавна символізував любов, пристрасть і енергію сонця. Всі ці кольори, а також вишиті старослов'янські мотиви, є потужними оберегами. Для вишивки використані стародавні знаки і символи, відомі ще з часів Трипільської культури, такі як ромб, символ матері (восьмикінечна зірка-квітка), "кудрявці", "кривулька", "безконечник". Українці активно використовували їх в геометричних орнаментах, що прикрашають вишиванки.

Довжина сукні - 130 см. На планці - застібки-кнопки. Горловина і рукава виконані в традиційних українських техніках - "збиранка" та "пухлики". На рукавах - застібки-гудзики. Вишивка хрестиком зроблена на промислових японських вишивальних машинах якісними нитками, що не линяють. Виріб зшитий вручну нашими майстринями.

Склад: 100 % високоякісний натуральний льон.

Рекомендований догляд за виробом: хімчистка.

Зроблено в Україні.

Необхідний розмір вишиванки обговорюється після оформлення замовлення.

Вибраний Вами виріб можна пошити за індивідуальними мірками і видозмінити крій, підібрати інший колір тканини, і змінити колір ниток. Також можемо запропонувати виконати вишивку іншого орнаменту або малюнка, обраного не з представлених на нашому сайті, а особисто Вами.

Будь-які індивідуальні зміни, в залежності від складності їх виконання, можуть вплинути на кінцеву вартість виробу. Даний аспект обговорюється з менеджером в процесі переговорів.

Передплата 100%

Супутні товари