Дитяча вишиванка для хлопчика


Вартість: 1 000,00 грн

Артикул: vysh_det1P


Вишиванка в традиційному колориті - це відмінне доповнення до гардеробу Вашої дитини, адже не тільки дорослим хочеться виглядати оригінально і стильно - сучасні діти "йдуть в ногу з часом" і дивують своїм особливим почуттям стилю. Така річ знадобиться і на шкільних заходах, і на святах, і на прогулянках в сімейному колі. Вишиванка для хлопчика дарує радість і оберігає свого маленького носія.

Колорит і мотив орнаменту є традиційними для дитячої української вишиванки і володіють особливим архаїчним символізмом. Білий колір матерії символізує чистоту і непорочність. Також це колір енергії. А синьо-блакитна вишивка - символ води і неба. Таке поєднання кольорів приносить душевний спокій і є найпотужнішим оберегом. Вишивкою в синьо-блакитній гамі здавна намагалися захистити від небезпек найбільш вразливих - дітей. Основний мотив, використаний у вишитому орнаменті, - ромб з крапкою посередині - символ родючості. Крім того, ромб є сильним захисним оберегом, приносить удачу.

Пошиття - цілісний фасон з вирізом посередині. Горловина і манжети вишиванки декоровані традиційною вишивкою хрестиком. Вишивка зроблена на промислових японських вишивальних машинах якісними нитками, що не линяють. На рукавах - застібки-гудзики. Виріб зшитий вручну нашими майстринями.

Склад: 100 % високоякісний натуральний льон.

Рекомендований догляд за виробом: хімчистка.

Зроблено в Україні.

Необхідний розмір вишиванки обговорюється після оформлення замовлення.

Вибраний Вами виріб можна пошити за індивідуальними мірками і видозмінити крій, підібрати інший колір тканини, і змінити колір ниток. Також можемо запропонувати виконати вишивку іншого орнаменту або малюнка, обраного не з представлених на нашому сайті, а особисто Вами.

Будь-які індивідуальні зміни, в залежності від складності їх виконання, можуть вплинути на кінцеву вартість виробу. Даний аспект обговорюється з менеджером в процесі переговорів.